Ant Plus Özel Öğretim Kursu

Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak; uzun yıllara dayanan eğitim geçmişimizle binlerce öğrenciye geleceklerinin inşasında katkı sağladık.

Eğitim anlayışının vazgeçilmezleri olan; nitelikli ve dinamik öğretmen kadrosu, etkin öğrenci ve ödev takibi, etkin rehberlik ve etkin disiplin anlayışı sayesinde bu gelecek inşasında pek çok başarıya imza attık.

Yeniliklere açık ve ilerlemeci eğitim felsefesi ile hız kesmeden gelecek inşasına kararlılıkla devam etmekteyiz.

Bu başarımızı değişen koşullara her zaman hazır olacak şekilde kendimizi geliştirmemize ve güncellememize borçluyuz. Bu sayede sürekli güncellenen yeni sınav sistemlerine hızlı adapte oluyoruz.

Eğitimin “Bireyin Yaşam Kalitesini Artırma” şeklindeki günümüz tanımına uygun olarak yeni bir konsept ile çağdaş eğitime dair çocuklarımıza önemli imkanlar sunmak ve dokunuşlar yapmak konusunda iddialıyız.

Vizyonumuz

Öğrencilerimizi; kendilerine ve çevresine yararlı, duyarlı, başarılı, mutlu, ahlaklı ve çağın gereksinimlerini yakalamış bireyler olarak yetiştiren nitelikli bir eğitim kurumu olmaktır.

Misyonumuz

Kendi kültürünü benimsemiş ve aynı zamanda farklı kültürler ile barışık yaşayabilen, farklılıklara saygılı, evrensel değerlere sahip, insana ve diğer canlılara değer veren, yaşam boyu öğrenme becerileri ile kendi öğrenmelerini yürütebilen, yüksek özgüven duygusu ile girişim yapabilen, tüm düşünme becerileri ve sosyal becerilere sahip, toplumsal konularda farkındalığı olan, öğrenmeye ve gelişime açık, yükseköğretimde istediği üniversite ve bölümlere yerleşebilen bireyler yetiştirmeye ve böylece topluma katkı sağlamaya yönelik nitelikli eğitim hizmeti sunmaktır.

Ant Plus Özel Öğretim Kursu

university-title-decor-light

Ant Pluslı olmak ister misiniz?

Antalya’nın en iyi uzman öğretmen kadrosuna sahip olan Ant Plus’a kayıt olmak, okulumuz öğretmenlerimiz ve derslikler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geç!

Hakkımızda

Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak; uzun yıllara dayanan eğitim geçmişimizle binlerce öğrenciye geleceklerinin inşasında katkı sağladık.

Bizi Takip Edin!

İletişim

Demircikara Mahallesi Burhanettinn Onat Caddesi C Blok 59/C NO:19/20, 07200 Muratpaşa/Antalya
Tel: +90 242 502 50 22