Ant Plus Özel Öğretim Kursu

Alanında uzman akademik kadrosu, deneyimli rehberlik servisi ile öğrencilere verdiği eğitimin kalitesini daima yüksek tutmayı amaçlamıştır. Klasik eğitim anlayışının aksine Ant Plus Özel Öğretim Kursunda, öğrenci ihtiyaçlarına hızlıca cevap veren, anlatmayı değil öğretmeyi amaçlayan, akademik alanda başarılı olmanın yanında sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmeyi kendisine hedef edinmiştir.

Rehberlik servisi olarak öncelikle, her alana, sınıfa hatta her öğrenciye göre şekillenen dinamik bir eğitim programımız vardır. Her hafta öğrenciyle birlikte hazırlanan çalışma programının yanında kurumumuzda öğrencilerin başarısını pekiştirmek amacıyla etüt sistemi uygulanır. Ant Plus Özel Öğretim Kursu’nda uygulanan etüt sisteminin ana amacı öğrencilerin derslerde eksik kaldıkları noktaları belirlemek ve bu eksiklikleri gidermek amacıyla ek çalışmalar yapmaktır. Özellikle sayısal alanda bazı konuların anlaşılması diğer konulara göre daha fazla zaman ve çaba gerektirir. Uzman rehberlik kadromuz tarafından, deneme ve tarama sınavı sonuçlarına göre öğrencilerin sorun yaşadığı genel konular hakkında öğrenciyle birebir görüşülür ve sınav sonuçları konu analizli olarak çıkar.

K12 sisteminden konu analizli karnenin yanında aylık öğrenci gelişim raporu çıkarılır. Öğrenci gelişim raporunda ödev takibi ve tekrar etmesi gereken konulara dikkat edilir. Raporlara bakılırken gerekli görüldüğü durumlarda rehberlik servisi tarafından zorunlu etütler yazılır.

Etüt saatlerinde bu konulara yönelik ek konu anlatımları ve soru çözüm etkinlikleri düzenlenir. Böylece ders konularının iyice anlaşıldığından emin olunur. Öğrenciler, eksiklik yaşadıkları konular ile ilgili ek ders anlatımları talep edebilirler. Ayrıca akademik kadronun eşlik ettiği etüt saatlerinde çözümünde zorluk yaşadıkları soruları çözdürebilirler. Böylece öğrencilerin konu dağılımında yaşadığı eksikliklerin giderilmesi sağlanır. Deneme ve tarama sınavlarında çizmiş oldukları başarı grafiği yükseltilir.

Ant Plus Özel Öğretim Kursu

university-title-decor-light

Ant Pluslı olmak ister misiniz?

Antalya’nın en iyi uzman öğretmen kadrosuna sahip olan Ant Plus’a kayıt olmak, okulumuz öğretmenlerimiz ve derslikler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geç!

Hakkımızda

Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak; uzun yıllara dayanan eğitim geçmişimizle binlerce öğrenciye geleceklerinin inşasında katkı sağladık.

Bizi Takip Edin!

İletişim

Demircikara Mahallesi Burhanettinn Onat Caddesi C Blok 59/C NO:19/20, 07200 Muratpaşa/Antalya
Tel: +90 242 502 50 22