Ant Plus Özel Öğretim Kursu

Öğrencilerin ders çalışma yöntemi, sınav neticeleri, ödev takipleri ve sonuç analizleri velilere K12 sistemi üzerinden sunulur. Bu sayede öğrencinin eksiklikleri önceden tespit edilerek zaman kaybının önüne geçilir.

Kurumumuzda bilgilendirme de büyük önem arz etmektedir. Öğrencilerin devamsızlıkları K12 sisteminden velilerimize SMS olarak bildirilir, ayrıca telefonla da bilgi verilir. Böylelikle öğrencinin eğitim sürecinde hep takip yer alır. Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak velilerimizden beklentimiz ise; öğrencilerimize rahat ve sağlıklı bir ev hayatı sağlanmasıdır. Karşılıklı etkileşim halinde başarı ise kaçınılmaz hale gelmektedir.

Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak velilerimizden beklentimiz ise; öğrencilere huzurlu ve şefkatli bir ev yaşamı sunmasıdır. Bu ortam ise; planlı ve düzenli bir çalışma odası hazırlanması, ev içinde kitap okuma saatlerinin gerçekleştirilmesi ve çalışmaların takip edilerek rehberlik servisine bildirilmesi ile mümkündür. Bu sayede öğrencilerin kendilerine olan güveni sağlanarak motivasyonları artırılır. Karşılıklı iletişim halinde başarı ise kaçınılmaz hale gelmektedir.

Ant Plus Özel Öğretim Kursu

university-title-decor-light

Ant Pluslı olmak ister misiniz?

Antalya’nın en iyi uzman öğretmen kadrosuna sahip olan Ant Plus’a kayıt olmak, okulumuz öğretmenlerimiz ve derslikler ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen İletişime Geç!

Hakkımızda

Ant Plus Özel Öğretim Kursu olarak; uzun yıllara dayanan eğitim geçmişimizle binlerce öğrenciye geleceklerinin inşasında katkı sağladık.

Bizi Takip Edin!

İletişim

Demircikara Mahallesi Burhanettinn Onat Caddesi C Blok 59/C NO:19/20, 07200 Muratpaşa/Antalya
Tel: +90 242 502 50 22